Facebook
Wejdź i polub

Karczma u Macieja © 2009 - 2014
Atrakcje Karczmy u Macieja

Nasza Karczma jest niestandardowa, zmienia ona wyobrażenia o typowej restauracji czy hotelu. Jej lokalizacja pozwala na wypoczynek i daje wytchnienie od coraz szybciej biegnącego czasu.
Na miejscu można skorzystać nie tylko z wyjątkowego posiłku, trunków czy łóżka hotelowego. My dajemy coś więcej. Znajdziecie Państwo u nas ciszę Polskiej wsi i świeże powietrze. Możecie Państwo skorzystać z nauki jazdy konnej, czy wypocząć na plaży urządzonej w klimacie tropikalnym z akwenem wodnym. Wieczory możecie Państwo spędzić na zewnętrznym tarasie korzystając przy tym z grill-baru.
Dla tych z Państwa, którzy pragną spędzić czas na turystyce i zapoznać się bliżej z tajemnicami tego regionu, proponujemy wyprawy do Zamku Bolków, z charakterystyczną 25 metrową wieżą. Zamek znany jest z corocznych festiwali Castle Party, wartych zobaczenia nie tylko przez miłośników "mrocznego grania". Obecnie jest to największa tego typu impreza w Europie Środkowej.
Kolejnym miejscem, którego nie można pominąć jest "Perła Dolnego Śląska" - Zamek Książ. Kto z Państwa nie słyszał o organizowanych tam z wielkim rozmachem "Festiwalach Kwiatów i Sztuki". Ta impreza przyciąga każdego roku dziesiątki tysięcy turystów.
W pobliżu znajdują się jeszcze dwa Kościoły Pokoju w Świdnicy oraz Jaworze, Kolorowe Jeziorka w okolicy Kamiennej Góry, Park Miniatur Architektury Dolnego Śląska w Kowarach. Pasjonatów historii II Wojny Światowej z pewnością zainteresuje wizyta w Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy, obozie koncentracyjnym powstałym w sierpniu 1940 roku. Sporą atrakcją jest również wizyta w podziemnych fabrykach III Rzeszy. Obecnie w kompleksie "Riese" udostępnione są trasy turystyczne: Muzeum Sztolni Walimskich, Podziemne Miasto Osówka, Podziemna Kwatera Hitlera - Włodarz.
Nasza Karczma jest znakomitym miejscem, z którego można zacząć zwiedzanie każdego obiektu wcześniej wymienionego, mając przy tym pewność, że czekamy na Państwa powrót z przygotowanym posiłkiem i miejscem na wypoczynek przed kolejną wyprawą.
Karczma u Macieja
Hotel - Restauracja 24h
Sady Dolne 5
59-420 Bolków